Рибинська ЗОШ - Історія Рибинська 3

[02.02.2015]
СІТКА ДЛЯ АТО (0)
[30.01.2015]
Крути – смолоскип у майбутнє (0)
[29.01.2015]
Сьогодні – 97-ма річниця подвигу Героїв Крут (0)
[29.01.2015]
Герої Крут вчать нас жертовності та патріотизму – Президент (0)
[27.01.2015]
Випускники, які не пройдуть ДПА, не отримають атестати (0)
[27.01.2015]
Звернення Президента у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту (0)
[27.01.2015]
Звернення Президента у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту (0)
[26.01.2015]
У МОН розробили навчальну програму "Захист Вітчизни" (0)
[25.01.2015]
Оберіг для солдата (0)
[25.01.2015]
25 січня в Україні оголошено Днем жалоби (0)

Усі новини.

Наша кнопка

Якщо наш сайт був вам корисний, ви можете розмістити наш банер на своєму сайті.

Рибинська ЗОШ І-ІІІст.

Наші друзі

Холминський Будинок творчості

Корюківка Альянс3000

Крок за кроком.

Нові фото
Хто Ви? Відвідувач нашого сайту.
Усього відповідей: 1453

Спочатку  Рибинськ належав до Б.-Слобідської с\р., а потім було виділено з Б.-Слобідської с\р. в самостійну с\р. Першим головою Рибинської с\р був Федченко Олексій Миронович, потім Іваненко Радіон Юхимович. Обидва працювали без зарплатні. Першим головою с\р , що отримував зарплату був Шматок  Григорій Тимохович, а секретар с\р – Юрченко Михайло Захарович. Нарізку садиб згідно доручення загальних зборів робив Горний М.І., але він не мав юридичних прав

Для відрізу землі п.Рибинськ від с.Б.-Слободи було направлено з Сосницького земельного управління Юревича, який остаточно зробив розмежування земель.

В 1923 році створено торговий кооперав, головою якого був Юрченко Т.. Він віддав для сільської крамниці свою комору. Село Рибинськ набирало у 1925 році все більших розмірів. Почали переселятися люди з навколишніх сіл. Побудували вітряну мельницю. Вулиці почали загороджувати де жердями, а де інде огорожею або тином. Комсомольці по весні посадили по обидві сторони вулиці березові саджанці. Наступної весни 1926 року комсомольці посадили березовий парк площею 0.5 га. Улітку збудували літній театр зі сценою, обставленою закопаними на глибину 0.5 м колодами. Угорі сцена була скріплена дошками, знизу підсипана землею на 0.8 м і добре втрамбована була за підлогу. Були зроблені лавочки на 200 місць. Із домотканого полотна була зроблена ширма. Переважно у неділю, в день, а інколи вечерами, робилися вистави.

В 1927 році на честь десятиріччя Великої Жовтневої соціалістичної революції під керівництвом директора школи Кравцова Тимофія Павловича учнями школи, а також комсомольцями села, було посаджено березовий гай. У цьому парку поховані партизани (їхні рештки перевезли сюди з чуровських лісів, Брянської області).

У 1929 році розпочалася колективізація. Після проведення чистки в партійній організації, яка існувала з 1924 року, і виключення з неї за ухил від колективізації було створено колгосп. До весни 1930 року було створено два колгоспи: «Переможець» і «Паризька комуна». Першим головою колгоспу був Юрченко Михайло Захарович. На основі колгоспу «Переможець» була організована деревообробна артіль. Двір був огорожений площею 1 га. По ночах артіль охоронялася. У районному центрі був  організований Промбанк, через який артіль проводила фінансові операції. Також в селі було відкрите поштове відділення.

Попсуй Дмитро Тихонович з часу створення артілі був її головою, потім директором ДОЗу.

(з 1951 року завод було перейменовано)

Тоді ж було розкуркулено сім’ї Єрмоленка Петра, Кобця Віктора, Шматка Агея, Ісаченка Василя, Хроленка Мини, Федченка Прохора, а їхнє майно і будівлі стали власністю села.

Наша адреса

15321 Чернігівська обл.