ТЕМНИЙ БІК СВІТОБУДОВИ - 23 Листопада 2013 - Рибинська ЗОШ
Вівторок, 28.03.2017, 18:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
.
Меню сайту
Свіжі новини
[02.02.2015]
СІТКА ДЛЯ АТО (0)
[30.01.2015]
Крути – смолоскип у майбутнє (0)
[29.01.2015]
Сьогодні – 97-ма річниця подвигу Героїв Крут (0)
[29.01.2015]
Герої Крут вчать нас жертовності та патріотизму – Президент (0)
[27.01.2015]
Випускники, які не пройдуть ДПА, не отримають атестати (0)
[27.01.2015]
Звернення Президента у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту (0)
[27.01.2015]
Звернення Президента у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту (0)
[26.01.2015]
У МОН розробили навчальну програму "Захист Вітчизни" (0)
[25.01.2015]
Оберіг для солдата (0)
[25.01.2015]
25 січня в Україні оголошено Днем жалоби (0)

Усі новини.

Наша кнопка


Якщо наш сайт був вам корисний, ви можете розмістити наш банер на своєму сайті.

Рибинська ЗОШ І-ІІІст.
Наші друзі


Холминський Будинок творчості

Корюківка Альянс3000

Крок за кроком.

Нові фото
Наше опитування
Хто Ви? Відвідувач нашого сайту.
Усього відповідей: 1455
Головна » 2013 » Листопад » 23 » ТЕМНИЙ БІК СВІТОБУДОВИ
12:35
ТЕМНИЙ БІК СВІТОБУДОВИ
    
   Скільки існує людство, стільки його хвилює суто дитяче питання: 
а звідки ми взялися? Мало того, ще не отримавши відповіді на це сакраментальне запитання, сучасна наука пішла далі в пізнавальному прагненні і ставить за мету дізнатися, що собою являє наш Всесвіт і яке його походження

    Уже сьогодні є кілька цілком серйозних гіпотез, чим є наша планета чи Сонячна система або рідна галактика, а й узагалі – глобальний Всесвіт. Їх висловлюють цілком поважні вчені, ґрунтуючись на своїх теоріях.
Шість версій
     Гіпотеза перша. Матриця. Британський філософ Нік Бостром дійшов висновку, що ми живемо в дуже складній версії комп’ютерної гри. Адже ми здатні і навіть схильні будувати штучну реальність. За логікою, рано чи пізно настане день, коли ми створимо власну Матрицю. І вона ставатиме все більш досконалою і складною, доки одного дня не створить власну цивілізацію, і так – до безкінечності. До британця приєднався фізик із університету Бонн у Німеччині Сілас Бін. Він запропонував свою теорію, згідно з якою, якщо ми живемо в комп’ютерній моделі, наш Всесвіт повинен мати фізичний розмір матриці (physical permission of the Universe). Іншою мовою, має бути обмеження того, яким малим може бути об’єкт, бо ніщо не може бути від меншим від пікселя на екрані комп’ютера. Таке обмеження справді знайшли. Називається воно межею Грайзена-Зацепіна-Кузьміна і вважається першим доказом того, що світ навколо нас складається із штучних бітів, створених іншим інтелектом. Тобто філософську теорію підтримали ще й фізичною, а це примушує серйозно замислитися, що ця гіпотеза не така вже й фантастична.
     Гіпотеза друга. Двійники. Десь у Всесвіті існують наші двійники. Це припущення ґрунтується на тому, що можлива лише певна кількість сполучень часток. А все у Всесвіті складається із цих крихітних часток. Існує певна кількість сполук, і в величезному Всесвіті всі вони, напевне, зійдуться і створять іншу версію «нас». Але радіти рано – навряд ви побачите самі себе, адже ваш двійник знаходиться «всього» у
     1028 метрах від вас. Довідка: наша рідна галактика «дещо» менша. А оскільки Всесвіт порівняно з нами нескінченний, є точна гарантія, що десь ходить інший «ви». Бо в безкінечних масштабах структура має повторюватися.
    Гіпотеза третя. Теорія струн. Деякі з учених вважають, що коли-небудь наш Всесвіт зіткнеться з іншою подібною структурою. Бо, на їхню думку, весь Всесвіт утоплений у величезний чотиривимірний шматок своєрідної тканини «брана». У суперпросторі плавають інші «брани» із паралельними всесвітами, тож цілком можливе зіткнення із ними. Фізик Ентоні Агірре із Каліфорнійського університету вважає, що це матиме вигляд гігантського дзеркала, що падає на нас із неба. А фізик Алекс Віленкін з університету Тафтс узагалі знайшов сліди такого зіткнення, що колись відбулося. Яким чином? А завдяки реліктовому випроміненню, що в вигляді слабкого радіоактивного сигналу пронизує весь Всесвіт і є рівномірним. Він виявив «гарячі» і «холодні» місця. Вчений вважає, що вони можуть засвідчувати зіткнення з іншими всесвітами.
    Гіпотеза четверта. Світ як квантовий комп’ютер. Це іще один варіант теорії, що ми живемо в гігантському комп’ютері. Професор Влатко Ведрал із Оксфорду стверджує, що всі зірки і планети, галактики і чорні діри – це схеми і процесори материнської плати. А основним компонентом Всесвіту є не матерія чи енергія, а біт, найменша одиниця інформації. Що таке біт? Власне, це «одиниця» чи «нуль», комп’ютер використовує їх як крихітні перемикачі для розрахунків. Чому б не уявити, що субатомні частки являють собою трильйони таких бітів. При контакті з іншими частинками відбувається обмін інформацією. Професор Сет Ллойд із Массачусетського технологічного інституту також вважає, що наш Всесвіт – величезний квантовий комп’ютер, який і утворив усе, що ми бачимо навколо, і нас самих, увімкнувши космічну програму.
    Гіпотеза п’ята. Чорні діри. Ми живемо в чорній дірі. Доктор Нікодем Поплавські із університету Індіан